Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

КОКТЕЙЛ-ЗАЯВКИ. До Г-н Виктор Павлов

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dimov

Местожителство: ПАЗАРДЖИК

МнениеПуснато на: Сря Фев 14, 2007 16:53    Заглавие: КОКТЕЙЛ-ЗАЯВКИ. До Г-н Виктор Павлов Отговорете с цитат

ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ И ЧЕСТИТИ ПРАЗНИЦИ 14.II.
Г-н ПАВЛОВ, ОБРЪЩАМ СЕ ДИРЕКТНО КЪМ ВАС, ЗАЩОТО ПРЕДИ
ПОВЕЧЕ ОТ МЕСЕЦ ПИСАХМЕ ЗА ЛИПСАТА НА "ЗАЯВКИ" В КОКТЕЙЛ
И ВИЕ ТОГАВА КАЗАХТЕ,ЧЕ СЛЕД КАТО ОТМИНЕ НАПРЕЖЕНИЕТО
ОКОЛО НОВИТЕ ФАКТУРИ ЩЕ ОБСЪДИТЕ ВЪПРОСА С КОЛЕГИТЕ СИ.
ВЯРВАЙТЕ МИ ТОВА ГО ПРИЕХ ПОЧТИ КАТО ОБЕЩАНИЕ И ПОЧТИ
ВСЕКИ ДЕН ПРОВЕРЯВАМ СПИСЪКА С АКТУАЛИЗАЦИИТЕ.
ЩЕ ИМА ЛИ ИЛИ НЕ ? МНОГО Е НЕБХОДИМО ЗА ОБЕКТИ С
ЕЖЕДНЕВНИ ДОСТАВКИ И ГОЛЯМ /1500бр./ АСОРТИМЕНТ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Фев 14, 2007 16:59    Заглавие: Отговорете с цитат

То сега е пик на лудостта по новото ДДС. Аз Коктейла не съм го пускал вече 2 месеца.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Нед Мар 04, 2007 18:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не си спомням какъв беше проблемът да се премине от Коктейл към Склад Pro, където има Заявки? Това ще е по-бързо от правенето на този модул в Коктейл, защото краят на счетоводните промени не се вижда.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dimov

МнениеПуснато на: Пон Апр 30, 2007 15:59    Заглавие: COCTAIL Отговорете с цитат

Г-н Павлов май вече станаха четири месеца месеца откакто не
сте пипали КОКТЕЙЛА, сякаш не е ваша програма.
И все пак – ще има ли модул ЗАЯВКИ скоро в нея – нали е програма
за ТЬРГОВИЯ, а не само за продажби!!! БРАК и ИЗПИСВАНЕ
са разделени (почти е ненужно), а ЗАЯВКИ липсват !!!

Моля не ме сьветвайте пак, да премина на СКЛАД ПРО и т.н.
Просто ми отговорете предвиждате ли подобно подобрение ДА или НЕ.
Нищо повече не ме интересува.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Апр 30, 2007 22:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Имаме работещо решение за заявки с Microinvest Склад Pro. Ще направим такъв модул в Коктейл когато ни остане време. Дали това ще стане в следващите 2 дни или след 2 месеца - не искам да прогнозирам. При всички положения, аз Ви дадох решение на проблема, от Вас зависи дали ще го използвате.

Дори и на Вас да не Ви трябват Брак и Изписване - имаме много (повтарям, МНОГО) клиенти, които ги използват, така, че не сте прав, не са ненужни!

Обърнете внимание, че в Коктейл се появиха следните технологични проблеми, които пречат на бързото създаване на такъв модул:
1. Менюто се претовари и не може да се добави и единично меню, без да се изтрие съществуващо. А това значи, че трябва да жертваме някой модул;
2. Идентификаторите на операциите са запълнени и ще трябва сложна конверсия на базата, за да се добави тази операция;
3. Въобще не е предвиден такъв механизъм, за операция, която да я има, но пък да не участва в преизчисляването на количествата;
4. Освен операцията, трябва да се направят документи, справки и връзките между тях.

Искам да подчертая, че не е нежелание от наша страна да направим такъв модул, но от чисто практическо естество труда е много, а ефектът ще е нулев, защото в Microinvest Склад Pro има 100% същата функционалност + реализиран вече такъв модул.

Също така не сте прав за това, че Коктейл не се променя, аз лично имам дълъг списък на промените, особено в Ресторантски режим и справките! Обаче Ви е най-лесно да го твърдите без да имате основание!

За да Ви отговоря по искания от Вас начин: "ДА, ще го направим, но не се ангажираме със срок."
Върнете се в началото
dimov

МнениеПуснато на: Сря Май 02, 2007 13:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за бързия отговор.Аз все пак ще се надявам да направите и това подобрение.
Върнете се в началото
Аргиров

МнениеПуснато на: Пон Май 07, 2007 17:29    Заглавие: коктейл - заявки Отговорете с цитат

Колега,какъв проблем има в правенето на заявки с Коктейл , когато се използват '' стоки под минимални количества ''.
Аз го използвам от години и работи добре при доста голям асортимент.
Върнете се в началото
vipercho

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2007 15:48    Заглавие: Отговорете с цитат

И кви са тези завки и на кои ще ги давате ?! При мене си идва доставчика и аз си вадя една такава справка "Под мин.количества и му я връчвам" пък тои си идва с камиона и ми доставя по списък и спи градът.Така че я пак обяснете къв е смисъла на тези заявки и кому са нужни ?! Купили сте си програма за 90 лева а искате да работи като ERP софтуер за 45 000 евро ?! Я пак се замислете.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети