Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Номер на документа в Делта

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lubo_ch

МнениеПуснато на: Сря Юни 27, 2007 11:35    Заглавие: Номер на документа в Делта Отговорете с цитат

Днес свалих последната версия на Делта, но се натъкнах на един проблем. При старата версия в записите на кореспонденциите стоеше номера на документа, а в новата версия този номер го няма. Това е доста неприятна промяна, поне за мен. Представете си следния случай: Осчетоводявам банково извлечение за определена дата, на която имам получени 40 превода. При предната версия си правех една кореспонденция с номера на банковото извлечение за тази дата и въвеждах само сумите и партньорите. Сега при новата версия вече трябва да въвеждам всеки път (40 пъти) и номера на банковото извлечение. Много ви моля, ако има възможност върнете старото положение. Предварително благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Юни 27, 2007 15:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Поради многото запитвания от клиенти, които правят един и същ шаблон и след това го използват за различни по номера документи направихме тази промяна в продукта. Ние също смятаме, че вероятността да имате шаблон, който да съдържа и номера на документа е удобство, но идват много писма да го премахнем. Затова го премахнахме. Аз ще помисля за схема, която за дефинира кои полета да се запомнят и кои - не, за да могат всички клиенти да са доволни.

Не зная какво да Ви напиша, защото точно преди 3-4 дни клиент написа на 100% обратното твърдение, че при него никога не се повтарят документите и затова Номер и Дата на документи не трябва да се запомнят.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lubo_ch

МнениеПуснато на: Сря Юни 27, 2007 19:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Много се надявам да намерите решение, което да удовлетворява всички. Благодаря!
Върнете се в началото
lubo_ch

МнениеПуснато на: Сря Юли 04, 2007 15:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Г-н Павлов, много благодаря за новата схема. Very Happy
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Юли 04, 2007 16:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Явно Вие сте много експедитивен, щом успяхте да намерите настройката още преди да съм Ви пратил официален e-mail за доработката!

Аз си пожелавам повече клиенти да са като Вас!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lubo_ch

МнениеПуснато на: Сря Юли 04, 2007 16:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Почти всеки ден проверявах, защото ми беше много важно. Благодаря още веднъж!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети