Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Телефонът Ви за поддръжка...

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sedlav

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Сеп 15, 2007 23:30    Заглавие: Телефонът Ви за поддръжка... Отговорете с цитат

Телефонът Ви за поддръжка...е на секретар.За да набереш мобилният трябва да имаш специален статут в М-тел ?
За 4 дни и 30 позвънявания ми вдигнаха веднъж, за да ми кажат че бъгът в Коктейла още не е оправен при условиече обещаха за преди месец.
Ще се съдим братлета защото благодарение на вашето безхаберие си загубих ВРЕМЕТО и една торба пари от пропуснати ползи.
НИКОГА ПОВЕЧЕ М И К Р О И Н В Е С Т !!!
Петър Маринов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2007 08:12    Заглавие: Re: Телефонът Ви за поддръжка... Отговорете с цитат

Нормално е в 11:30 вечерта да не Ви отговорят и телефонът да е на секретар, тъй като работното време е от 9 до 17:30 часа. Не знам за какъв бъг става въпрос, нито кой какво Ви е обещал, но съм сигурен, че ако има някаква грешка в програмата ще бъде отстранена, както и че телефоните в момента се обслужват и вдигат от моите колеги в Търговския отдел, без да е необходимо да направите 30 позвънявания!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sedlav

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2007 23:05    Заглавие: смешни сте Отговорете с цитат

Телефонните ми опити са около 60 и все в работно време(включил съм ви ги в иска и имам разпечатка от Глобул)
А бъгът е в Коктейла... той е че не мога да си актуализирам цените на стоките и си смятам намаленията с елка за по удобно...
Що ли се занимавам с глупости...
Мария Андреева
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Сеп 18, 2007 10:08    Заглавие: Телефони Отговорете с цитат

Бихте ли посочили точно на кои номера звъните, защото това е доста странно за около 60 позвънявания никой да не Ви вдигне. Вярваме Ви, че сте си направили разпечатка и там са отразени броя позвънявания, а и също така разбираме афектираността от случилото се ,но какъв сигнал получавате, някакво съобщение от Globul за невъзможно осъчествяване на връзка или за зает абонат. Сервизните телефони са няколко, Вие на всичките ли звъняхте? Все пак при call-центровете може да се случи отказ на линия, но за тази цел линиите са няколко. Явно Вас това не Ви интересува, а е по-важно да изкажете Вашето негативно, но според мен не достатъчно основателно мнение. Възможност за връзка с офиса освен сервизните телефони ( мобилен и стационарен) са:
-форума, в който в момента коментираме този въпрос
-on-line consulting
-e-mail......
и т.н.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vipercho

МнениеПуснато на: Пет Сеп 21, 2007 20:11    Заглавие: Отговорете с цитат

A кога ще ви проработи меил сървърът ?! Чакам си меил с проформа вече 3 дена ! Опитах по меил също да ви пратя фактура вече 3 пъти и ми го връща ?!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Съб Сеп 22, 2007 16:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Mail сървърът си работи отлично! С какво съобщение Ви се връща писмото? Проверете дали не са Ви включили в международните SPAM листи и най-добре публикувайте тук съобщението, което Ви се връща при изпращане на писмото.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
todor1967

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Окт 02, 2007 23:55    Заглавие: Re: смешни сте Отговорете с цитат

sedlav написа:
Телефонните ми опити са около 60 и все в работно време(включил съм ви ги в иска и имам разпечатка от Глобул)
А бъгът е в Коктейла... той е че не мога да си актуализирам цените на стоките и си смятам намаленията с елка за по удобно...
Що ли се занимавам с глупости...

Не разбирам в коя точно операция неможе да си актуализирате цените?
GSM: +359(888)922256
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети