Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Рецепти НЗОК

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
armenski_pop

МнениеПуснато на: Чет Юли 10, 2008 20:53    Заглавие: Рецепти НЗОК Отговорете с цитат

Здравейте!

Интересува ме дали бихте се ангажирали да разработите софтуер за печатане на рецептурните бланки, с които работи НЗОК? Заданието за възлагането на работата ще включва и проучване от ваша страна на административно-правните аспекти и обстоятелства относно възможността този вид документи да бъдат отпечатвани на компютър от всекиго, както е с фактурите например. Останах с впечатлението, че точно покрай фактурите имате опит в подобни проучвания Smile
На този етап не бих могъл да ви дам подробна информация за споменатите рецептурни бланки на НЗОК, защото самият аз не съм лекар, а въпросът възникна спонтанно в съзнанието ми преди малко, в разговор с моя GP. Останах възмутен от факта, че (поне в Пловдив) се разпространяват само един вид бланки, случайно или не - продукт на печатница, която е собственост на дебело*** политик. Подозирам, че в НЗОК спекулират с невежеството на лекарите по този въпрос и правят услуга на гореспоменатия. Считам, че лекарите трябва да имат право на избор. А не безропотно да пълнят джоба на някой мошеник.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2008 14:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Изпратете ни повече информация за това, къде са регламентирани тези документи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети