Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

INVOICE

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pi_ko

МнениеПуснато на: Пон Авг 11, 2008 21:29    Заглавие: INVOICE Отговорете с цитат

Отдавна работя с тази програма,и всеки път си вадя нервите с разни дреболий.Най-накрая реших да ви помоля да ги отстраните ако може.
1.Архивира след всяко отваряне(нищо че е двайстото за деня)
2. В справката за вече издадените ф-ри,последната е на майната си най -отдолу и не може да се обърне.
3.Снимката с тези какички със сини коси кара моята да се изправя всеки път.Преди можеше да сесменя а сега НЕ.
4.Предлагам на електронната ф-ра да излиза и копието,за да може не само да се праща по ел.поща ,а и да се разпечатва например :от лаптопа -с флашката -и на принтера на клиента=две ф-ри с подпис и печат.
Това е от мен.Поздрави.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Авг 11, 2008 22:15    Заглавие: Отговорете с цитат

1. Напълно невярно твърдение! Как разбрахте, че всеки път архивира? Без да активирате Файл/Архивиране или F11 програмата не архивира!
2. Нормално е! Не се предполага, че винаги пускате цялата справка. Обикновено се активира справка от дата до дата и документите не са много. Освен това може да се добави и обратно сортиране, ако желаете да направите поръчка за доработка.
3. Напълно невярно твърдение! От настройката може да се сменя фона, като можете да си сложите и собствена картинка, ако в папката на продукта запишете файл Invoice.BMP или Invoice.JPG. Също така можете да сменяте външния вид от Други/Настройка/Външен вид.
4. Предложението е добро, в момента можете да печатите копието, след като премахнете надписа Оригинал. В бъдеща версия ще добавим това автоматично.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pi_ko

МнениеПуснато на: Вто Авг 12, 2008 19:02    Заглавие: Re Отговорете с цитат

1.При мен след всяко стартиране на програмата ми излиза прозорец"Архивиране"автоматично и до като не го откажа или потвърдя друго не функционира.
2.И от директния бутон и от менюто ми излиза цялостна справка без опция "От дата до дата".Пък и ме смятам че трябва да поръчвам и да плащам нещо толкова елементарно като обратното сортиране.
3.Други/Настройка/Външен вид -няма.Има само Други/Настройка.В по старите версии сменях картинката в директорията на програмата,но сега това не помага.Последно съм актуализирал на 28.02.2008.И като го проверявах започнах да се питам защо всички актуализации са все с име m_invoice.exe та ми се налага да ви пиша дата на актуализация а не че използвам m_invoice15.3.exe например.
За 4.Благодаря
Пздрави от мен.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Авг 12, 2008 20:11    Заглавие: Отговорете с цитат

1. Какво точно пише на този прозорец? Моля, напишете съобщението дословно! Смятам, че Вие не успявате да прочетете правилно текста! Според мен пише, че е желателно да направите архивиране. Това е само предупреждение и ще се явява докато не архивирате!
2. За коя точно справка става дума?
3. Има! Като отворите прозореца Настройка, това е точно средното от полетата с падащ списък и най-вероятно съдържа "Цветен фон и бутони (Windows XP стил)".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pi_ko

МнениеПуснато на: Вто Авг 12, 2008 21:54    Заглавие: Отговорете с цитат

За 1.точно една година съм си мислел че архивирам.Вярно че излиза съобщение че трябва да се архивира,и съответнобутона "да"е културен отказ"Обещавам че ще го направя ама друг път".Колко по лесно би било с "Да" да се архивира.Това като препоръка-щом на другите им харесва,значи аз съм капризния.
2.Става дума за справката за вече издадените ф-ри.
3.Ако знаете адрес на сървър където да ви кача принт скрийн(че не ми се рови по това време)но такава опция в настройки нямам-относно снимката.Няма и справка на вече издадените ф-ри "От дата до дата"."Настроики "излиза от падащо меню "Други" което изобщо не е в средата Question
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Авг 12, 2008 22:25    Заглавие: Отговорете с цитат

1. Програмата Ви предупреждава, че не е правен архив. Тя не прави архив автоматично, защото ако работите в мрежа трябва другите работни места да спрат работа. Това е предупреждение, решението за архивиране се планира и взима от човек! В бъдеще четете съобщенията по екрана, не натискайте нещо, което не сте прочели!
2. Справка Документи и фактури има от дата до дата. Справка Издадени фактури няма такъв филтър, защото тя е за счетоводни цели и се използва обикновено веднъж годишно. Използвайте другата справка или поръчайте платена доработка за избраната от Вас справка.
3. Вече доказахте, че не четете това, което Ви се пише. Моля, прочетете внимателно моят първи отговор за това как да смените картинката, дори съм Ви посочил имената на файла. Също така вижте това, за която твърдите, че не съществува:
Върнете се в началото
pi_ko

МнениеПуснато на: Сря Авг 13, 2008 06:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Това за мен се оказа поредното доказателство че програмата е добра,НО мнението ми е че в софуер от подобен род нещата трябва да са поставени по ПЪРВОСИГНАЛНО.Например- защо трябва да има бърз бутон за нещо което се използва веднъж годишно,а за ежедневна справка да трябва да се ровиш из менюто и да въвеждаш сума ти данни за филтриране,при положение че едно обратно сортиране почти елиминира целият филтър.Смятам да оставим тази тема вече настрана.Поздрави от мен.
Върнете се в началото
Meta

МнениеПуснато на: Чет Фев 19, 2009 18:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Възможност за импортиране на индивидуални темплайти за документите.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Фев 20, 2009 03:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Индивидуални темплейти могат да се правят в Microinvest Склад Pro в групата на Excel документите. Такава възможност в Microinvest Invoice не съществува и няма лесен начин да се изгради.
Върнете се в началото
AngelNik

Местожителство: Rousse

МнениеПуснато на: Вто Фев 24, 2009 17:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Възможност за писане на Проформа Инвойс във валута. Имаме клиенти от чужбина, които изискват такава за да направят авансово плащане. Благодаря предварително !
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Фев 24, 2009 17:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Защо поставяте един и същи въпрос 2 пъти? За да ни губите времето?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети