Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Помощ за университета

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
servlet

МнениеПуснато на: Сря Мар 18, 2009 15:17    Заглавие: Помощ за университета Отговорете с цитат

Аз не съм счетоводител, просто ползвам програмата, но тъй като имам познати които в момента учат, а счетоводството не им е приоритет ме помолиха да питам дали може да им се окаже помощ, по няколко казуса, разбира се срещу заплащане...
Като желанието им е с тях да се занимае действащ счетоводител, защото веднъж изгорели с някакъв "просто разбиращ"

Тук няма как да прикача казусите, за това желаещите да пишат лично съобщение или тук в темата да оставят поща на която да им изпратя заданията....

Ако тук не може да помогнете ще се радвам да ме насочите къде може да се реализира това

Благодаря предварително на всички отзовали се
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Мар 18, 2009 15:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Може би в www.odit.info или клубовете на www.dir.bg ще имате повече успех.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
servlet

МнениеПуснато на: Чет Мар 19, 2009 17:31    Заглавие: Отговорете с цитат

да видим в одит.инфо какво ще стане Smile
благодаря за насоката Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети