Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Предложение

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
elena_f198

МнениеПуснато на: Пет Сеп 04, 2009 19:45    Заглавие: Предложение Отговорете с цитат

Току що свалих програмата и я раздледах. Тя е много лека за работа и добре структурирана. Много лесно се работи с нея, а и има възможност за множество справки, но за жалост не мога да я ползвам. Има ли възможност ед. цена на стоката/услугата да бъде във валута, а обобщаването да става в лева чак при дан. основа. Аз съм си съставила такава екселска таблица, при желание мога да Ви я изпратя.
Лека и успешна работа на екипа!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
azrod

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Нед Сеп 06, 2009 00:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Това може да се получи с доработка на бланката за печат, на която да се визуализира цената в лв и във валута. Тоталите по същия начин.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Нед Сеп 06, 2009 12:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Има задължителни реквизити на фактурите и това с цена във валута и обобщаването в лева не отговаря за ЗС.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
elena_f198

МнениеПуснато на: Нед Сеп 06, 2009 15:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Напротив, в ЗС единственото изискване е даначната основа да бъде в левове. Аз имам в предвид точно това - ед. цена и сумата - във валута, а дан. основа - в левове. Иначе от закръгленията се получават разлики.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Нед Сеп 06, 2009 16:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Интересно, тогава как бихте издали фактура чрез касов апарат? Защото Наредба N18 го разрешава.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
elena_f198

МнениеПуснато на: Нед Сеп 06, 2009 16:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Не ми се спори с Вас, прекалено много Ви уважавам. Просто споделих своето мнение и предложение. Програмата Ви наистина е добра и лека за работа, но аз работя предимно в евро, и ако преубразуването не ми е чак в дан. основа, се получават разлики. Sad. Закона го позволява и аз го ползвам - единствено данъчната основа да бъде изписана в левове, така избягвам тези досадни валутни разлики.
Върнете се в началото
azrod

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пон Сеп 07, 2009 10:40    Заглавие: Отговорете с цитат

А това върши ли работа ? Доработка за Инвойс, подобна може да бъде направена и за Инвойс Про.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети