Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Валутни справки-ако Ви се занимава

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ND

МнениеПуснато на: Чет Окт 01, 2009 16:18    Заглавие: Валутни справки-ако Ви се занимава Отговорете с цитат

Имам някои дребни препоръки (от години) към валутните справки, ама след като направихте огромното улеснение "актуализация на валутни сметки" не съм повдигала въпроса, ама днес нещо се замотах с тях та се присетих...Ако може:
1.Да излизат в поне едната ОВ имената на подсметките. Имам много валутни сметка за клиенти и доставчици и ще е улеснение да излизат и имената им.
2. В аналитичния регистър ако може да са верни салдата във валута-там има големи разминавания,което се дължи според мен на това, че има кореспонденции между две валутни сметки
3. също влияние оказва и зададения период-ако е от началото на годината-верни са нач. салдо лв. и валута и крайно лв., крайно валута-грешно, ако е зададен обаче период -примерно месец левовите салда нач. и крайно са грешни, валутно начално е ок, крайно валута-виж т.2
4.Валутна ов -активна и пасивна не излизат сметките, който сме си задали ние да са валутни , а само с/ка 504 и 502 (тва за информация-гледаме си ги от другите ов и е можело да си спестите усилията)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Жени Костадинова
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Окт 02, 2009 10:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
във връзка със зададените от Вас препоръки за програма Делта:
1. Ще вземем под внимание предложението и в някоя от следващите версии ще се изписват и имената на подсметките в справката.
2. Проблемът в аналитичния регистър е индексиран от нас, но неговото разрешаване изисква цялостно преработване на Делта, което от своя страна може да доведе до объркване на други справки. В тази връзка ние сме насочили усилията и ресурсите си към създаването на изцяло нова счетоводна система - Делта Pro. Тя ще бъде изградена на различна платформа и ще позволява формирането на детайлни справки.
3. Коя точно сметка и в коя валутна справка не се визуализира? Посочете конкретен пример, за да тестваме при нас и да проверим несъответствието.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети