Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Парола на сървър?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 14:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Парола се задава и сменя от тук: http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=c243a5ae-4bd1-4e3d-94b8-5a0f62bf7796

Инсталирате този продукт и с него сменяте паролите на сървъра. Спокойно можете да си поставите Ваши пароли.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dial_konsult

Местожителство: Ruse

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 15:06    Заглавие: материали и бази Отговорете с цитат

Възможно ли е когато изписвам материали от 302 да виждам наличността и осреднената цена, а не да си разпечатвам наличностите и така да изписвам. Изписването на стоки става добре, но после не дава възможност изобщо да се види дори самата контировка, а камо ли да се редактира. Все пак всички грешим.
И отново да говорим за базите.
Моля, даите ни възможност за всяка фирма да си правим собствени бази и да си ги записваме където ние желаем и именуваме както ние искаме. Наложи се да си прехвърля базите на другия компютър - не дава. Имам закупени 2 продукта, но не мога да ползвам единия, защото няма как да разпределям базите и задачите. И става така, че трябва да си работя сама само на моя компютър. Компютрите са лаптопи и затова не е направено на принципа сървър. Защото ми се налага да ходя и в други градове. И как да оставя на колежката да работи като съм дигнала базата?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dial_konsult

Местожителство: Ruse

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 15:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Виктор Павлов написа:
Парола се задава и сменя от тук: http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=c243a5ae-4bd1-4e3d-94b8-5a0f62bf7796

Инсталирате този продукт и с него сменяте паролите на сървъра. Спокойно можете да си поставите Ваши пароли.

Този продукт го инсталирах, но както Ви обясниха малко по-горе във форума нещо не се получава, а и все пак не съм програмист.
Когато съм купувала счетоводна програма не съм искала да изучавам и програмиране и сървъри. Нито пък съм длъжна да знам толкова добре английски, че да се оправя с хелповете на Microsoft SQL Server Management Studio Express.
Между другото виках и програмист да помага, за да се окажа аз неграмотната. И той не можа да помогне. Моля дайте адекватно решение на проблема и то на БГ. Все пак сме в България и купуваме български продукт.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 15:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Бази, свързани със SQL сървър не могат да се местят произволно. Има строги правила за това и инструменти.

Обърнете се към нашите колеги от поддръжката. Явно Вашият програмист няма необходимите знания.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Nano

МнениеПуснато на: Сря Май 30, 2012 18:15    Заглавие: парола за SQL Server Отговорете с цитат

здравейте,
инсталирах делта про и работи нормално, след това инсталирах инвойс но ми дава че няма връзка със сървъра.

Възможно ли е да ми изпратите паролата?
Върнете се в началото
Жени Костадинова
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Май 30, 2012 19:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Изпратено е ЛС.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Май 31, 2012 08:56    Заглавие: Отговорете с цитат

@Nano: Вероятно несъвпадението на паролите идва от факта, че версиите на Microinvest Делта Pro и Microinvest Invoice Pro са много различни във времето. Кога и как сте ги инсталирали?
contabilsrl

МнениеПуснато на: Сря Авг 29, 2012 11:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Инсталирах демо версията на Делта Про за да видя продукта и имам съобщение:
Не е настроена връзка с Microsoft SQL Server!

Как да я настроя?
Върнете се в началото
Жени Костадинова
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Авг 29, 2012 12:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Изпратени са настройки на ЛС.
Върнете се в началото
gadasoft

МнениеПуснато на: Сря Сеп 19, 2012 13:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Моля също за настройки на сървър, благодаря предварително !
Върнете се в началото
Мария Рашева

МнениеПуснато на: Сря Сеп 19, 2012 14:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Проверете си входящата поща Smile.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
eli_nik

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2012 16:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Опитвам се да инсталирам Демо версията на Делта Про, но стигам до екран, в който иска да се въведе Код за актуализация?!? Къде греша и как мога да си инсталирам демо версията на продукта, за да го разгледам?
Върнете се в началото
radoy_k

Местожителство: Карнобат

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2012 16:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте.

Явно е имало инсталирана Делта Про на този компютър. След изтичане на безплатния период, ползването на програмата е възможно след заплащане. Ако искате да тествате - инсталирайте я на друг компютър, на който не е била инсталирана по-рано.
Върнете се в началото
yordan.ribarov

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2012 17:49    Заглавие: Отговорете с цитат

http://microinvest.net/SoftwareProducts/GetDocumentation?docFile=manual_delta_pro.pdf
Вижте на 97 страница.
Върнете се в началото
venerka

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб Фев 02, 2013 13:20    Заглавие: Делта Про Отговорете с цитат

Инсталирах ТРЗ и ЛС ПРО, всичко е ок, но при инсталация на Делта Про излиза съобщение: Не може да бъде осъществена връзка с базата данни! Опериционната система е Windows 8 (лицензиран). Моля за помощ!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro All times are EET (Източна Европа)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 2 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети