Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Парола на сървър?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ateneva

МнениеПуснато на: Пет Ное 08, 2013 10:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега мислех си,че форума е за взаиомопомощ,ненужни коментари и т.н. няма смисъл.Имам предствава макар и малка как се инсталират програми.За сетен път се убеждавам ,че Екипът на Микроинвест правят нещата така,че веднъж да си купиш програмата втори път да се затрудниш с инсталацията за да потърсиш техен сътрудник за да си платш евентуално и за посещение.Не може продавайки ми програмата да ми кажат"ако срещнете трудност" ето ви телефон на човек който ще ви посети да ви я инсталира естествено срещу определената сума.Това е погазаване на всякакви права на потребител най-малкото...........и търсейки тук информация за тези т.н. сървъри и да ми пишат разни "хакери" със смешни изказвания.Айде благодаря !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Ное 08, 2013 10:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще публикуваме парола във форум веднага след като Вие публикувате номер на ваша кредитна карта във форума и ние я проверим дали работи.

Паролата затова е парола, за да защитава данните, а не да се разпространява по форумите.

Освен това искам да направим проверка при чист Windows, инсталиран правилно. Тогава няма проблеми, всъщност тук всички потребители с проблеми са именно такива, чийто компютри не се поддържат или някакъв познат е "правил нещо" по компютъра. От това идват проблемите, а ние ги оправяме. Факт!
ateneva

МнениеПуснато на: Пет Ное 08, 2013 10:35    Заглавие: Отговорете с цитат

г-н Павлов написах за парола на Л.С. тъй като видях,че сте пращали на други съфорумци,после се порових и видях,че това е било в минало време.Но начина по който ми се отговаря тук е ...........
Купувам нещо и за да го ползвам трябва да си платя втори път е хубаво направо си го включвайте в цената на продукта и да идва човек на място какво си губим времето в безсмислени приказки и обяснения.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Мария Рашева

МнениеПуснато на: Пет Ное 08, 2013 10:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Колегата съвсем ясно два пъти Ви е посъветвал да се свържете с нас, за да Ви окажем помощ в разрешаване на проблема.

Телефоните са обявени на раздел Контакти в сайта ни. Консултацията по телефона е напълно безплатна, ако проблема е стандартен ще се разреши след максимум 5 минути.

Щяхте да сте забравили за това, няма смисъл от заяждане и неправомерни обвинения...
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Ное 08, 2013 11:03    Заглавие: Отговорете с цитат

А ако Windows-а Ви работеше правилно, то продукта се инсталира безпроблемно. Ние ли сме виновни, че Вашия Windows работи лошо?

Много е лесно да ни обвинявате нас, все пак погледнете дали Вашата система работи коректно.
vladko

МнениеПуснато на: Чет Ное 28, 2013 22:14    Заглавие: Отговорете с цитат

moje li parolata
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Даниел Петков

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Ное 28, 2013 22:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Пробвайте да създадете нова база, да сканирате за вируси. Също така ни е необходима повече информация за да ви дадем конкретен съвет. Паролата не се разпространява чрез форума.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Ное 28, 2013 22:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Пароли не се изпращат. Свържете се с нашата поддръжка.
hariti

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2013 15:48    Заглавие: Вирус и SQL сървър Отговорете с цитат

Здравейте, компютърът ми взе да работи много бавно /начално зареждане, пускане на интернет браузър, стартиране на програма/, преди 1 седмица работеше перфектно. Стартирах антивирусна Microsoft security essentials и излезнаха няколко вируса с препоръчано действие премахване, след като натиснах този бутон и рестартирах компютъра се опитах да стартирам Делта про и ТРЗ про, но ми излиза съобщение, че няма връзка със сървъра. Проверих сървисите на SQL - бяха спрени. Стартирах ги - пак няма връзка. Пробвах да влезна с Managment studio - не може да влезе нито със Server нито с Windows autentication /влизам в компютъра като администратор със всички права/.

Вероятно ще преинсталирам всичко, но все пак да попитам според вас дали е възможно вирусът да ми е засегнал системата и необходимо ли е да правя пълна преинсталация?
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2013 16:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Като първо действие стартирайте сървисите. След това би трябвало всичко да работи.
radost588

МнениеПуснато на: Пон Апр 17, 2017 22:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, ще можете ли и на мен да пратите парола на SQL server
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Апр 18, 2017 16:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Свържете се с нашата поддръжка. Пароли не се изпращат по e-mail.
benata1985

МнениеПуснато на: Съб Авг 29, 2020 10:10    Заглавие: парола делта про Отговорете с цитат

Здравейте, когато стартирам Делта про ми излиза съобщение, че не е настроена връзка с Microsoft SQL Server. Ще може ли парола?
Върнете се в началото
Йордан Атанасов
Microinvest
Microinvest

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб Авг 29, 2020 20:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
и да ви дадем паролата няма да ви реши проблема. Има проблем с SQL сървъра или не е инсталиран или има някакви проблеми. Това ще трябв да се види.
Върнете се в началото
benata1985

МнениеПуснато на: Съб Авг 29, 2020 20:39    Заглавие: Делта про Отговорете с цитат

Знам какъв е проблемът,затова моля изпратете ми парола.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro All times are EET (Източна Европа)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети