Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Въпрос относно номериране продажби

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Склад Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dimitrov_m

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2011 10:42    Заглавие: Въпрос относно номериране продажби Отговорете с цитат

През април първата продажба ми е с номер 1. днес пуснах с днешна дата продажба и номера от 1 стана 100000, а не съм пускал още други продажби. Защо програмата ми прескочи толкова мн номера? Същото се получи и при ревизия за да вкарам начални салда документът за ревизията след запис е 100000.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
azrod

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2011 10:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Включили сте си номерация по обекти най-вероятно. А тя необходима ли ви е ? Работите ли през интернет с репликация ?
0877/399177
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dimitrov_m

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2011 11:26    Заглавие: Отговорете с цитат

не ми е необходимо номерация по обекти. бях го маркирал за активно, но преди да направя днешния запис го изключих и не ми е активно. и като реших да направя днес запис ми даде вече този номер. възможно ли е от това че веднъж съм дал активно след това дори и да съм го върнал да е объркало номерацията. странното е че при тези промени не съм правил запис на операции. записа е след като съм дал не активно номериране по обекти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2011 13:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е много основна настройка. Тя глобално променя технологията на работа. Сега позвънете на наш представител за да Ви оправи проблема. Най-вероятно ще е платена поправка на базата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
azrod

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2011 12:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е нужно да правите операция. При самото включване на номерация по обекти в базата се записва следващия номер на документ.
0877/399177
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Склад Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети