Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Болничен - изготвяне файла за НОИ

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bili_ana

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Авг 08, 2020 12:15    Заглавие: Болничен - изготвяне файла за НОИ Отговорете с цитат

Опитвам се да създам файл с болничен за НОИ от Микроинвест ТРЗ и ЛС Pro.

Непрекъснато ми излизат грешки при проверка на файла:
Стойността в поле "Област в Лични данни-> Данни за кореспонденция на лицето"! не е коректно въведена
Стойността в поле "Населено място в Лични данни-> Данни за кореспонденция на лицето"! не е коректно въведена
Стойността в поле "Длъжност на управител/представляващ"! не е коректно въведена

Всичко в картона на лицето е попълнено и е вярно. Вече ги изтривам и въвеждам няколко пъти данните, но ми дава все тези грешки.

При проверка в сайта на НОИ ми излиза грешката:
Файлът не може да бъде записан
Грешка при валидация на документ спрямо XSD схема: The 'EGNRegion' element is invalid - The value '' is invalid according to its datatype 'String' - The actual length is less than the MinLength value. The actual length is less than the MinLength value.

От къде да коригирам данните за да ми приеме файла в НОИ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети