Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Мога ли да променя шаблон на документ
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
juve_tifoso

МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2012 22:38    Заглавие: Мога ли да променя шаблон на документ Отговорете с цитат

Здравейте,

Мога ли да променя вида на определен документ?
Определена фирма желае трудовите и договори да изглеждат по точно определен начин.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Даниел Петков

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2012 00:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че не. Ще трябва да си платите за изработка на документа от страна на Микроинвест.Ето Ви ценовата листа: http://beta.microinvest.net/%D0%94%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B8
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2012 06:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Можете да си създадете собствени документи и да ги добавите в личния картон на служителите.
juve_tifoso

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2012 08:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Виктор Павлов написа:
Можете да си създадете собствени документи и да ги добавите в личния картон на служителите.

Нямам впредвид да напиша на Word трудовия договори и да го добавя в картона на човека. Идеята е да ползвам документ като ш аблон и константите (име, егн, адрес..) да излизат автоматично. Голяма част от софтуера на конкурентите ви позволяват това.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2012 08:55    Заглавие: Отговорете с цитат

А какво точно Ви пречи с вградения редактор да измените документа според Вашите изисквания като шаблон с всички променливи?

И като цитирате конкурентите - те имат ли архиви на сканирани външни, прикрепени документи? Нямат!
Даниел Петков

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2012 09:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Освен Това са и 4-5 пъти по-скъпи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
slavib

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2012 10:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявайте, че се намесвам във спора
Винаги един иска едно друг друго – един продукт има едно друг друго.
Ние обикновено ги избираме по някакви критерий и се опитваме да си свършим работата с това което имаме. Ако го няма това което ни трябва търсим начин да го направим по друг начин. Всичко е въпрос на желание.
Ако с MSWord не можем да рисуваме картинки ги рисуваме с друг продукт.
Ако не ни харесва Photoshop си купуваме Corel draw или обратното.
Едното прави едни неща по добре другото други.
Мисля, че като комплексни възможности ТРЗ Pro най-подходящият избор.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
juve_tifoso

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2012 10:21    Заглавие: Отговорете с цитат

От скоро съм потребител на ТРЗ и ЛС ПРО. Все още не познавам продукта в детайли.
Не пиша тук за да се заяждам или да изтъквам слабости на продукта.
Искам да направя нещо, което съм правил със софтуера, който ползвах до скоро, но не успявам. Ще се опитам да опиша какво искам.
Различните фирми имат различен набор от документи, които попълваме при назначаване на човек. Правя си 1 файл, който съдържа всички необходими документи (в повечето случай имам над 10 документа). Там където има променливи - имена, егн, адреси, лична карта.....и т.н.т. задавам променливите, които софтуера ползва ( [ф_Име] [ф_Град] [ф_Адрес] ....).
Целта е като назнача 1 човек да създам един единствен документ, който обикновенно кръщавам "пакет_назначаване" давам принт и всички необходими документи са готови за подписване.
Обикновено правя файл "пакет_назначаване фирма х", "пакет_назначаване фирма у", "пакет_назначаване фирма z".Настровам си нещата веднъж за конкретната фирма и после всичко е много лесно.
Вчера опитах да направя това със новия за мен софтуер ТРЗ и ЛС ПРО, но какво се случи. Намерих шаблона на трудов договор по чл 70 в папка program file/microinvest/trz pro/documents/tr_70.1.rtf, отворих го добавих една единствена точка и променливите не работеха повече. Тоест като отворя от програмата договор по чл 70 вместо имена, адреси егн....ми показва самите променливи ( [ф_Име] [ф_Град] [ф_Адрес] ....). Чудя се аз ли не правя нещо както трябва или просто това което искам не може да се случи с този софтуер.
Е ако можете да ме упътите ще съм благодарен!
Върнете се в началото
GADJEVA

Местожителство: ШУМЕН

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2012 14:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, опитайте следното - въведете си данните в личния картон на работника от редакция - нов картон.Там се попълват всички данни за лицето.След това бутон"документи" ще Ви отвори два прозореца.В ляво са различен набор от документи.Изберете този, който Ви трябва и той ще се отвори в десния прозорец.Там можете да го редактирате както желаете.След това изберете от левия прозорец бутона "добавяне към архив" и този документ се записва и можете да го ползвате когато Ви е необходим.И така с всички документи.Освен това можете да добавяте документ от файл, или скенер.Надявам се да съм разбрала какво искате да направите и да съм била полезна в работата Ви с ТРЗ про.Като свикнете, ще Ви е много удобна за работа. Успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Мария Рашева

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2012 16:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

За следващи версии на програмата предвиждаме модул за редакция на шаблоните на бланковите документи.

А предложението Ви за пакетните документи е интересно ще го разгледаме като възможност.

С текущата технология в програмата има възможност да реализирате и двете настройки, които сте описали. Свържете се с нас на телефоните за контакт, за да Ви дадем насоки, тъй като има особености в реализацията, които пропускате.
Върнете се в началото
DaniAn

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2012 12:59    Заглавие: Отговорете с цитат

След актуализация с последната версия на ТРЗ Про описания начин за редакция на шаблон и запазване като архив не работи. Преди се закачваше към всички картони архивния документ, сега не ще!?
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2012 14:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Опишете какво правите стъпка по стъпка. Аз това, което пробвах работи...
D.Draev

МнениеПуснато на: Чет Сеп 27, 2012 08:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
има ли възможност за промяна на шаблони? От написаното по-горе не можах да разбера ако имам как точно да се направи. Аз промених един от шаблоните, но вече не се показва в ТРЗ-то.

Работя с последната версия на софтуера.
Върнете се в началото
Мария Рашева

МнениеПуснато на: Чет Сеп 27, 2012 10:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Към момента няма възможност за корекция на шаблоните на бланковите документи през самата програма. Тази функционалност ще бъде налична в следващи версии на програмата.

Опишете точно по какъв начин сте редактирали документа? Може би сте променили формата на файла.
Върнете се в началото
ekkdes

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2012 18:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Пробвах и няма никакъв проблем да се добави нов шаблон. Хубаво е, че ако няма стойност поставя точки.
Единственото, което ми липсва е един списък на променливите и ще се радвам да ми пратите на лични.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети